Nr konta: 18 1140 2017 0000 4102 1309 5957  

Wersje językowe
Czas realizacji zamówień

Termin dostawy

Informacje o dostępności produktu i termin jego wysyłki podajemy każdorazowo na stronie produktu pod ceną. Dodatkowo jeśli produkt dostarczany jest bezpłatnie pojawia się tutaj informacja "Dostawa gratis"

Do podanego czasu wysyłki należy doliczyć 1 dzień roboczy. Jest to czas w jakim firma kurierska UPS dostarczy do Państwa towary. Towary wysyłamy usługą UPS Saver  lub usługą DPD – z gwarancją wysyłki następnego dnia roboczego. Czas potrzebny na ich dostarczenie wynosi do 5 dni roboczych.

Sytuacje szczególne

Wszystkie przedmioty są bardzo dokładnie sprawdzane w naszym centrum logistycznym przed ich wysłaniem do Państwa. Bardzo rzadko, w szczególnych przypadkach zdarza się, że nasza wewnętrzna kontrola jakości w trakcie pakowania produktu zauważy wadę, która uniemożliwia wysłanie go do Państwa. Jeśli przy tym produkt jest dostępny w ograniczonej ilości czas dostawy może się wydłużyć.

W takich przypadkach zawsze próbujemy kontaktować się z Państwem telefonicznie, a jeśli to niemożliwe – wysyłamy e-mail z informacją o sytuacji i prosimy o podjęcie decyzji co do dalszej realizacji zamówienia.

Jeżeli przy produkcie widzimy informację produkt dostępny na zamówienie, wówczas czas realizacji zamówienia wyniesie około 2 tygodni. W razie pytań w tej sprawie prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe