Wersje językowe
O nas

         Modus Design  to firma projektująca i wytwarzająca wysokiej jakości porcelanę. Na rynku działa od 1976 roku, początkowo jako studio ceramiczne założone przez Marka Cecułę w nowojorskim SoHo. Znakiem rozpoznawczym studia są tworzone od lat alternatywne  propozycje w dziedzinie ceramiki użytkowej  i dekoracyjnej. Porcelana kreowana przez Modus Design zachęca do tworzenia codziennych ceremonii, rozwijając nowe możliwości aranżacji “pejzażu” stołu.

Obecnie Modus Design ma siedzibę w Kielcach, skąd realizuje projekty o lokalnym, ogólnopolskim i światowym zasięgu. Od stycznia 2013 r., wspólnie z Polskimi Fabrykami Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A., tworzy Ćmielów Design Studio, pracownię wzorniczą pod kierownictwem artystycznym Marka Cecuły. Filozofią studia jest powrót do ruchu „artyści w przemyśle” – współpracy projektantów z fabrykami przy tworzeniu nowych produktów.

W roku 2015 Modus Design uruchomił własną, niezależną platformę dystrybucji produktów ceramicznych o wysokiej wartości artystycznej. W ofercie znaleźć można zarówno produkty Modus Design dedykowane dla marki Ćmielów Design Studio jak i unikatowe kolekcje artystyczne projektantów współpracujących z Modus Design.

 

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej

http://www.modusdesign.com

a także do śledzenia naszego profilu na facebook'u:

https://www.facebook.com/ModusDesignStudioMarkaCeculy

Tam znajdziesz wszystkie informacje na temat naszych nowości, wystaw oraz promocji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe