Wersje językowe
Współpraca z blogerami

Jesteśmy na "tak" dla współpracy! 

Prowadzisz bloga? Lubisz dzielić się swoimi odkryciami z ludźmi, którzy Cię obserwują? Podobają Ci się nasze produkty? Jeśli tak - zapraszamy do wspólnego działania!

 

Szukamy osób, które:

  • lubią i potrafią pisać - "porywają tłumy"
  • aktywnie działają w social media (mają min. 1000 obserwatorów lub fanów na profilu bloga oraz w popularnym serwisie – Facebook, Instagram, Google+ lub Twitter)
  • prowadzą swojego bloga dłużej niż 12 miesięcy
  • dbają o swojego bloga i regularnie go aktualizują

 

Jak "wystartować"? 

Napisz do nas maila, podając uzasadnienie "dlaczego Ty?" - co Twoją przestrzeń odróżnia od innych blogów? Pomyśl - czym możesz się pochwalić? Daj nam kilka dni (do 3) na weryfikację Twojego zgłoszenia, jeżeli je zaakceptujemy, skontaktujemy się z Tobą mailowo.

 

Jak otrzymać za darmo wybrane produkty?

Po akceptacji Twojego zgłoszenia i naszym mailu zwrotnym ustalimy wspólnie warunki współpracy. Im ciekawiej się będzie ona zapowiadać - tym większa korzyść dla Ciebie. Wybrany produkt, cały zestaw, a może stała współpraca? - to będzie zależeć już wyłącznie od jednej z najważniejszych cech blogera/ki - umiejętności autoprezentacji

 

Czego oczekujemy?

Wykorzystaj nasze produkty w swoich stylizacjach i podziel się nimi ze swoimi czytelnikami na blogu oraz w social mediach. Opublikuj post w ciągu 2 tygodni od otrzymania produktów i prześlij nam link do posta na adres: dominika[at]modusdesign.com

Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przekazanie nam praw do publikacji Twoich zdjęć na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych oraz akceptujesz warunki opisane na tej stronie.

 

Jak często można współpracować w ramach stylizacji?

Masz szansę na nawiązanie z nami długotrwałej współpracy, jeśli jednak z jakiegoś powodu nam się nie powiedzie - nic nie szkodzi, możemy współpracować cyklicznie. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się mailowo.

Kolejne produkty mogą zostać uzyskane dopiero po opublikowaniu uprzednio ustalonego posta.

  

Pytania:

Wszelkie inne pytania związane z tematem współpracy, a nie uwzględnione w powyższych punktach prosimy kierować na nasz adres mailowy: tomek[at]modusdesign.com

 

Pozdrawiamy

Zespół Modus Design

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe